12.06.2017/09:40

Polomarket wyremontował sklep we Wrześni

10 czerwca nastąpiło ponowne otwarcie sklepu Polomarket zlokalizowanego we Wrześni przy ul. Paderewskiego 50. Placówka przeszła gruntowny remont oraz wymieniono w niej praktycznie cały sprzęt: regały i kasy, piec piekarniczy, stoisko z owocami i warzywami, cukiernię, ladę mięsną, regał chłodniczy i lodówki na napoje.

- Zgodnie ze strategią optymalizacji naszej sieci sprzedaży sukcesywnie remontujemy nasze najstarsze placówki. Sklepy zyskują nie tylko nowy, odświeżony wygląd, ale i są o wiele bardziej funkcjonalne, co zwiększa komfort dokonywanych w nich zakupów. Co więcej, podczas modernizacji wdrażamy nowe, przyjazne środowisku systemy, m.in. chłodząco-grzewcze – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Remont we wrzesińskim sklepie trwał około miesiąca. W sklepie modernizacji uległa praktycznie cała sala sprzedaży. Odnowiono regały i kasy - szerokie boksy są przystosowane dla osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami dziecięcymi.

Wyremontowany sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 7-21, a w niedziele od 9 do 20.

W tym samym budynku, co Polomarket, działają także salonik prasowy, apteka, kwiaciarnia, salon fryzjerski i poczta.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • mieszkaniec 13.06.2017

    Czekam na powrót Polomarketu do sąsiedniego Wągrowca.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.