07.09.2018/14:08

Polomarket kupił 150 kontenerów izotermicznych i planuje zakup kolejnych urządzeń

Sieć Polomarket poinformowała o zakupie ponad 150 sztuk nowoczesnych kontenerów izotermicznych, służących do transportu i utrzymania najwyższej jakości produktów świeżych i ultraświeżych. Firma tłumaczy ruch chęcią "podnoszenia standardów jakościowych we wszystkich obszarach funkcjonowania sieci".

- Inwestycja w nowe kontenery izotermiczne ma na celu zapewnienie najwyższych standardów chłodniczych, które przekładają się na jakość produktów świeżych i ultraświeżych, transportowanych każdego dnia z naszych centrów logistycznych w Giebni i Kłobucku do sklepów w całej Polsce – komentuje Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu, członek zarządu sieci Polomarket.

W nadchodzącym roku sieć Polomarket planuje zakup kolejnych kilkuset urządzeń. Łączna kwota inwestycji wynieść ma blisko milion zł.

- Od ponad 20 lat dbamy o to, aby osoby robiące zakupy w naszych sklepach każdego dnia znajdowały w ofercie tylko najlepsze produkty. Gwarancja świeżości przyciąga do nas klientów i sprawia, że chętnie do nas wracają. Dlatego też inwestowanie w systemy służące utrzymaniu jakości produktów ma dla nas tak duże znaczenie – dodaje Jarosław Brudnicki.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ali baba 18.10.2018

    Dobrze, że w końcu o nich pomyśleli - ciekawe jak to się przełoży w praktyce. Jeżeli Centrum dystrybucji się nie ogarnie, to nie pomogą im żadne zabawki ;)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.