20.11.2020/14:32

Polomarket otwiera kolejne supermarkety i szuka lokalizacji pod następne placówki

Po otwartym na początku listopada obiekcie w Maszewie, sieć Polomarket, otwiera sklepy w kolejnych lokalizacjach, a dokładnie w Słupsku (woj. pomorskie) i Tuliszkowie (woj. wielkopolskie). Już wkrótce operator ponownie uruchomi także placówkę po modernizacji w Zawadzkiem (woj. opolskie).

W piątek, 20 listopada, sieć Polomarket otworzyła swój kolejny sklep w województwie pomorskim, a dokładniej w Słupsku. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta - w Galerii Wokulski. Powierzchnia sali sprzedaży placówki wynosi 670 mkw.

Dzień później, w sobotę 21 listopada otwarty zostanie zmodernizowany sklep w Zawadzkiem, woj. opolskie. Supermarket przy ul. Handlowej 3, zyskał większą powierzchnię sali sprzedaży, która aktualnie wynosi aż 624 mkw.

28 listopada (sobota) nastąpi natomiast otwarcie sklepu w Tuliszkowie, woj. opolskie. Nowo wybudowany supermarket, zlokalizowany przy ul. Kasztelana Zaremby 27 E, zastąpi sklep w dotychczasowej lokalizacji. Sala sprzedaży o powierzchni 700 mkw. oraz parking z ponad 50 stanowiskami zapewni klientom komfort zakupów.

Sieć Polomarket regularnie otwiera nowe i zmodernizowane supermarkety w kolejnych miejscowościach  Polsce, poszukując jednocześnie nowych lokalizacji.

Grupa Polomarket to ponad 280 supermarketów działających na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Sieć zatrudnia obecnie 5800 osób.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Azal 22.11.2020

  Potwierdzam Polo wróć do Krakowa ...to co jest w Mili to nie nadaje się do niczego :/

 • Gjfdtn 21.11.2020

  Misja: być ulubionym sklepem Polaków. Sprawdzam na wyszukiwarce gdzie jest POLO w Warszawie. Nie ma, najblizszy w Ciechanowie LOL :D

 • jarock 20.11.2020

  Trochę dziwne są te lokalizacje ... np. jest placówka w wiosce Witaszyce a w nieodległym Jarocinie (26 tys. mieszkańców ) sieć nie jest zainteresowana inwestycją.

 • zadowolony klient polo 20.11.2020

  Czekam na powrót "polo" do Wielkopolski - Skoki, Wągrowiec, Murowana Goślina... Mam teraz obok domu Milę, która do pięt nie dorasta Polomarketowi, który kiedyś był w tym budynku. Za czasów polo były fajne promocje i dużo dobrych produktów polskich mniej znanych firm, od czasu gdy jest Mila przestałem tam robić zakupy, bo produkty wielkich koncernów to są w każdym innym markecie, a polo pozytywnie się wyróżniało dużym asortymentem (w przeciwieństwie do Mili). Polo wróć! :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także