23.01.2017/15:48

Polomarket otworzy 20. sklep w województwie łódzkim

Sieć Polomarket w środę 25 stycznia otworzy swój 287. sklep w Polsce. Placówka, która ruszy w Uniejowie, przy ul. Błogosławionego Bogumiła 41, będzie zarazem 20. sklepem działającym pod szyldem Polomarket na terenie województwa łódzkiego.

Sklep znajduje się w nowym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Będzie w nim prowadzona sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. Sklep uzyskał koncesję na sprzedaż alkoholu.

Polomarket przy ul. Błogosławionego Bogumiła 41 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 21, a w niedziele od 9 do 20. Sieć zapewnia, że jej nowy sklep będzie przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu do placówki nie ma żadnego progu, a boksy kasowe są szerokie. Dla klientów przygotowano ponadto duży parking.

W sklepie Polomarket w Uniejowie zatrudnieni będą głównie mieszkańcy tej miejscowości oraz okolic. W tym samym budynku, obok sklepu polskiej sieci handlowej, ruszą również apteka i salonik prasowy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.