10.02.2017/10:48

Polomarket sukcesywnie modernizuje starsze sklepy

Sieć Polomarket kontynuuje modernizację swoich starszych sklepów. 13 lutego na nowo otwarte zostaną dwie wielkopolskie placówki sieci. Jedna z nich mieści się w Buku przy ul. Dworcowej 52, a druga zlokalizowana jest w Koninie, przy ul. Wieniawskiego 9.

- Zgodnie z przyjętą strategią sukcesywnie modernizujemy starsze sklepy naszej sieci. Mamy na uwadze przede wszystkim zapewnienie optymalnej jakości i komfortu zakupów naszym Klientom. To dla nich stale zmieniamy się na lepsze – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

W konińskim POLOmarkecie gruntownej przemianie uległa cała sala sprzedaży, w tym także wystrój wnętrza. W Buku natomiast powstał zupełnie nowy dział mięsny. Lada mięsna wydłużyła się o ponad metr. Klienci będą mieli teraz także większy wybór produktów mlecznych – regał z nabiałem będzie dłuższy o niemal dwa metry. W bukowskim sklepie wymieniony został też sprzęt chłodniczy oraz wyposażenie stoiska z owocami i warzywami, według nowych standardów POLOmarketu.

W wyremontowanych sklepach będzie można robić zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 21. W niedziele sklep w Koninie otwarty będzie od 9 do 21, a w Buku od 9 do 20.

Założona w 1997 r. sieć Polomarket dziś liczy blisko 290 sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.