17.03.2020/13:11

Polomarket wprowadza dodatkowe środki ochrony przed koronawirusem

Grupa Polomarket, największa polska sieć supermarketów, jako jedna z pierwszych wprowadza, poza już wdrożonymi wszystkimi zaleceniami służb sanitarno-epidemiologicznych, dodatkowe nadzwyczajne środki ochrony przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa dla swoich pracowników oraz klientów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • Polo-covid 29.11.2020

  A teraz tną koszty. Wycofali rękawiczki dla pracowników. Wszyscy zalecają, ale wg polo są zbędne. Tak dbają o pracowników

 • gosc 29.03.2020

  Dokładnie jakie zabezpieczenia ?.
  To co wczoraj zobaczyłam w jedym z polo mnie poraziło ludzi co nie miara kierowniczka stojac w drzwiach proszaca ludzi aby poczekali.I ludzie traktujacy obsluge jak smieci.Gdzie ta ochrona co ma pilnować porządku.To jest tak zwany smiech na sali przez łzy rozpaczy.

 • Gosc 26.03.2020

  Jakie zabezpieczenia... Szkoda gadać. Zwykła prowizorka. Nikt nie docenia pracowników marketow i ich poświęcenia. Liczą się tylko cyferki nie człowiek. Żenada.

 • Inny 20.03.2020

  Czy takie osłony są bezpieczne dla dla klientów? Klient jest blisko osłony i jest narażony na wcześniejsze wydychane powietrze przez poprzedniego klienta.

 • pafawag 20.03.2020

  v Te kasy powinybardziej byćzabudowane ????? najwarzniejsze jest zdrówko kasjerek

 • BULI 18.03.2020

  Jak to Polomarket swoje systemy wdraza tylko opierają sie na swojim A kasjerzy narażeni na wszystko może tak pomyśleć O WYNAGRODZENIU A NIE TYLKO HACCP. I CALA EKIPA NA GIEBNI PACZA NA STANY KONT CZAS POMYSLEC O PRACOWNIKACH

 • mike 18.03.2020

  Inni mówią, polskie sklepy wprowadziły.

 • Kupujący w polo. 18.03.2020

  Kasjer od strony odbierania towaru też powinien być osłonięty, zostawiona powinna być ewentualnie luka na dole na przesuwanie towaru która też igła by posiadać elastyczne pasy z tworzywa dla dodatkowej osłony. Pracownicy sklepów powinni być chronieni jak lekarze, pracują też na pierwszej Lini frontu a nikt o nich nie dba. Bez ich pracy możemy pozamykać sklepy i umierać również z głodu. Poświęcają się obsługując marudnych i oburzonych roszczeniowych ludzi, którym nie pasują środki bezpieczeństwa. Tacy sprzedawcy mają kontak z tysiącami ludzi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.