08.06.2016/15:45

Polomarket ze specjalną loterią na EURO 2016

Marketingowy potencjał mistrzostw Europy w piłce nożnej chce wykorzystać wielu. Nie oparła mu się sieć Polomarket, zachęcająca klientów do zakupów loterią, w której główną nagrodą jest voucher na wyjazd do Paryża o wartości 10 tys. zł.

Mistrzowska Poloteria, która rusza 8 czerwca, skierowana jest do wszystkich konsumentów. Aby wziąć w niej udział, należy zrobić zakupy za 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Mistrzowska cena kupuj i wygrywaj!”. Następnie trzeba zarejestrować paragon na stronie loterii.

Każdy zarejestrowany paragon bierze udział w losowaniu nagród. Do wygrania jest codziennie 100 biało-czerwonych szalików i 10 replik oficjalnej piłki turniejowej. Co tydzień jedna osoba ma szansę otrzymać PS4 z grą FIFA. Nagroda główna to voucher o wartości 10 tys. zł na wyjazd do stolicy Francji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.