11.03.2020/15:45

Polska Grupa Supermarketów wprowadza nowe standardy w związku z koronawirusem

Polska Grupa Supermarketów, właściciel marek Top Market, Minuta8 i Delica, wprowadza środki profilaktyczne w swoich placówkach. To efekt rozprzestrzeniania się koronawirusa. Grupa chce dołożyć wszelkich starań, by klienci czuli się swobodnie i bezpiecznie podczas zakupów.

Nowe zalecenia higieniczne wprowadzane w sklepach Top Market są odpowiedzią na rosnącą liczbę zakażonych wirusem 2019-nCoV w naszym kraju. Władze grupy proszą swoich partnerów przede wszystkim o regularną dezynfekcję koszyków i wózków zakupowych.
 
W każdym sklepie w najbliższych dniach zamontowane zostaną dozowniki z płynami dezynfekującymi dla pracowników i klientów. Ponadto dostarczone zostaną nowe zapasy lateksowych rękawiczek, które noszone mają być przez cały personel sklepu – deklarują przedstawiciele PGS.
 
Pracownicy sklepów zrzeszonych w PGS zostali ponadto poproszeni o bezapelacyjne pozostanie w domach w przypadku gorszego samopoczucia lub objawów grypy. Co więcej w większych miastach prowadzone są regularne pomiary temperatury ciała wśród załóg.
 
Jak informują przedstawiciele grupy, działania mają głównie charakter profilaktyczny, jednocześnie powinny wyraźnie komunikować klientom, że w sklepach podejmowane są wszelkie niezbędne działania w celu ochrony zdrowia.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.