20.07.2018/12:53

Polski browar The Order of Yoni stworzył „piwo waginalne”. To PR czy realna innowacja produktowa?

Pochodzący z Warszawy browar The Order of Yoni uwarzył pierwsze na świecie piwo waginalne, a dokładnie zakwaszone bakteriami kwasu mlekowego, pobranymi z narządów płciowych dwóch polskich modelek - Pauliny (szatynki) i Moniki (blondynki).

Jak informuje "gazeta.pl", bakterie kwasu mlekowego pobrano w warunkach laboratoryjnych. Produkty będą nosiły nazwy Bottled Lust oraz Bottled Pasion. Powstaną na bazie wytrawnego gatunku piwa Imperial Sour Biere de Champagne.

Dla autora pomysłu Wojciecha Jakuba Manna, to już drugie podejście do tego kontrowersyjnego rozwiązania. Dwa lata temu kwota uzbierana dzięki akcji crowdfundingowej okazała się zbyt niska. Teraz najwyraźniej środki na produkcję udało się znaleźć. Piwo będzie miało swoją premierę 28 lipca w pubie Biała Małpa w Katowicach.

Na razie nie wiadomo, ile będzie kosztować butelka nietypowego trunku. W wywiadzie udzielonemu "Faktowi" sprzed dwóch lat Mann sugerował, że cena będzie się kształtować w okolicy 9-10 euro za sztukę.
 

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Mat 20.02.2021

  Ahaha.to tylko bakterie kwasu mlekowego.Zobaczta ile w piwach i w produktach spozywczych tego :)

 • tołdi 23.07.2018

  Się ludziom w d?pach przewraca od tego dobrobytu.

 • olala 23.07.2018

  o ffffffuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! Świat się kończy.

 • @mchlrj 22.07.2018

  To dobrze, że tak otwarcie przestrzegają nabywców przed sięganiem po ich wyroby.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.