14.04.2020/13:31

Porównywarka Ceneo.pl uruchomiła własny pakiet wsparcia dla detalistów online

Ceneo.pl uruchomiło własny pakiet wsparcia dla przedsiębiorców. Szereg rozwiązań pomoże właścicielom sklepów zmierzyć się ze skutkami gospodarczymi pandemii w Polsce. Porównywarka swój pakiet dedykuje zarówno już działającym sklepom internetowym, jak również tym, które dopiero zadebiutują na polskim rynku e-commerce.

Pakiet Ceneo.pl wchodzi w życie we wtorek 14 kwietnia. Porównywarka w ramach wsparcia dla sklepów przygotowała szereg rozwiązań w obszarach kluczowych w handlu internetowym.

– Pandemia zmieniła nawyki zakupowe Polaków. Chcemy ułatwić sprzedawcom dotarcie do klientów, którzy zostali w domach, ale też pomóc im ratować firmy i miejsca pracy. Dzięki pakietowi wsparcia osoby, które już prowadzą sprzedaż on-line lub za chwilę to zrobią, mają szansę na preferencyjnych warunkach zwiększyć sprzedaż swoich towarów – zapewnia Marcin Łachajczyk, General Manager Ceneo.pl.

Pakiet obejmuje obniżenie prowizji za sprzedaż w usłudze Kup Teraz. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy sprzedają swoje towary w ramach tej usługi, do odwołania mogą liczyć na zwrot od 30 do 60 proc. kosztów prowizji – w zależności od kategorii.

Wszyscy sprzedawcy będą mogli skorzystać na preferencyjnych warunkach – w cenie 1 zł za usługę – z szeregu opcji: narzędzia analitycznego, służącego do porównywania popularności ofert i wskazującego deficytowe produkty; zwiększonego o 25 proc. zasięgu wszystkich zakupionych kampanii reklamowych, prowadzonych w serwisie; funkcji „Przycisk Zadzwoń”; usługi „Teksty przy ofercie” – to specjalne miejsca reklamowe w serwisie Ceneo.pl, pozwalające sprzedawcom na umieszczenie przy ofercie krótkiego komunikatu.

Pakiet wsparcia będzie realizowany przez Ceneo.pl do odwołania.

Ceneo.pl obsługuje obecnie ponad 18 tys. sklepów internetowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.