12.10.2018/12:49

Posnania Working Zone w nowym wydaniu

Nowa aranżacja strefy komfortu Posnania Working Zone, z początkiem października przeniesiona została w centralną część Posnanii na poziomie 1, wykonawcą projektu było biuro projektowe Hmielnik.

Zaaranżowana przestrzeń zyskała lepszą dostępność dla Klientów Centrum. 
Na powierzchni 65 m2 powstała funkcjonalna przestrzeń, została zaprojektowana także z myślą o osobach poruszających się na wózkach inwalidzkich. Specjalnie na ich potrzeby wstawiono stół przystosowany do wysokości wózków elektrycznych.

Posnania to nie tylko doskonałe miejsce na zakupy, ale przede wszystkim najbardziej lifestylowy obiekt w regionie. Od samego początku stawiamy na rozwiązania, które uprzyjemniają i ułatwiają pobyt w Posnanii. Nasi klienci mogą korzystać z ponad 30 usług dodatkowych, a także komfortowych stref wypoczynku i pracy – tłumaczy Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. Nasze doświadczenia pokazują, że współcześni konsumenci coraz częściej poszukują co-workingowych przestrzeni, dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom – dodaje.
Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci. 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Karolina 16.11.2018

    Niestety w tej strefie jest tak głośno - grająca muzyka - że nie da się spokojnie pracować. Gdy strefa znajdowała się wewnątrz powierzchni sklepowych, było znacznie ciszej i bardziej komfortowo.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.