30.10.2018/08:55

Powstała "patriotyczna" platforma zakupowa

Polpol.pl - taką nazwę nosi platforma pośrednicząca w sprzedaży wyłącznie polskich produktów. Twórcą projektu jest poznański startup.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • lucjan 01.11.2018

  ktoś zauważył że większość sklepów spożywczych pochodzi w poznania np. Piotr i Paweł, biedronka, bio famili, Alma, itp tak samo dużo jest w poznaniu patriotycznych starterów np. polpol.pl itp.

 • Karol 31.10.2018

  Szanowni - nie hejtujmy i opierajmy się na faktach, ze strony nie wynika że mają dofinansowanie UE - zresztą przy obecnych dofinansowania musieliby mocno się nagimnastykować, aby coś dostać z UE. A każda otwarta platforma jest zawsze mile widziana - nawete ukierunkowana wyłącznie na polskie produkty - po prostu takie określenie specyfiki platformy. Życzę powodzenia

 • Alleocochodzi 31.10.2018

  Kasa była z UE do wyjęcia na takie projekty to skorzystali:) padnie jak już kilka takich po paru miesiącach, Allegro ich zmiecie :)

 • klient tesco 30.10.2018

  dyskryminacja ze względu na narodowość i pochodzenie, tutaj powinna prokuratura działać, albo jakiś urząd. Poznań to gniazdo endeków. Surowo karać takie postawy.

 • Poznańczyk 30.10.2018

  Fajna inicjatywa. Po produktach umieszczonych na stronie widać jak ciekawe,
  nietypowe wyroby o często oryginalnym wzornictwie. Myślę, że to może być szansa dla
  niewielkich firm, które nie mają ani środków ani możliwości organizacyjnych ani zasobów kadrowych aby wywalczyć sobie szerszy dostęp do rynku.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.