21.05.2019/11:16

Powstało Stowarzyszenie Malinowy Król, promujące pomidory odmiany Tomimaru Muchoo

Nowe Stowarzyszenie Malinowy Król (SMK) ma na celu integrowanie i reprezentowanie środowiska producentów pomidorów malinowych. Ma ono charakter ogólnopolski. SMK liczy obecnie 30 członków, reprezentujących firmy dostarczające na rynek krajowy około 80 proc. pomidorów malinowych do wszystkich sieci handlowych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Alessandro 15.07.2021

  Nigdy nie interesowała mnie nazwa odmiany czegokolwiek, do czasu, gdy nie mogę kupić ulubionych pomidorów, bo zniknęły ze sklepów! Zastąpiły je okropne "polskie malinowe"! Twarde, że można okna wybijać, nawet po długiej ekspozycji na słońce. Twarda, gruba skórka, twardy, biały środek, NIESMACZNE! Gdzie są moje ulubione "Malinowy król"? Jak to zwykle w Polsce-już komuś przeszkadzał sukces odmiany na rynku. Żałosne i takie prawdziwie narodowe!

 • Aaa 12.07.2019

  do Ogrodnika
  Po prostu artykuł jest błędny nie chodzi o "prawdziwe" tylko o najsmaczniejsze. I tyle. I żeby inni ogrodnicy cwaniacy nie wprowadzali konsumentów w błąd gorszymi odmianami

 • Ogrodnik 05.07.2019

  Niech producenci odmiany Tomimaru muchoo promują swoje produkty, bardzo dobrze, ale niech nie zawłaszczają dla siebie nazwy „Prawdziwy malinowy”. Są tez inne odmiany, jedne smaczniejsze, drugie mniej. To tak jakby producenci odmiany Torero promowali się „prawdziwy czerwony pomidor”.

 • Śruba 22.05.2019

  w końcu będzie jasne czy malinowy to prawdziwy malinowy

 • Sz.Z 21.05.2019

  Świetna inicjatywa która wyprzedza trendy. Brawo SMK.

 • abccba 21.05.2019

  kolejna wydmucha dla prania brudnych pieniędzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.