22.05.2018/10:42

Pracownicy sklepów w Polsce pracują ponad siły

Pracownik hipermarketu przenosi dziennie nawet kilka ton. Nie skarży się, bo w końcu to jego praca. A gdy jest mu zbyt ciężko dźwigać na raz dziesięć kilogramów, zawsze może wziąć dwa razy po pięć. Uczą go tego na szkoleniu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • klient 23.05.2018

  A klientów traktuje się jeszcze gorzej, bo z uwagi na nieobsadzone kasy są zmuszeni sterczeć w kolejkach. Wszyscy są rozdrażnieni - sprzedawcy bo jest ich za mało, klienci - bo nie można szybko zrobić zakupów.

 • Wera 23.05.2018

  Artykuł, bardzo trafnie określa problemy środowiska w handlu , ale skoro przewodniczący związków o tym wiedzą, a wiedzą bardzo dobrze, to dlaczego nic z tym nie robią? ?, bo nie chcą się narazić dyskontowi....no właśnie, ktoś kto powinien o nas walczyć z całych sił i stać za nami murem , napisze parę słów prawdy i co i nic ...a szkoda, że Polak za Polakiem murem nie stoi ,tylko jeszcze gnębi , brak kontroli i nadzoru nad pracą w Polsce ...to smutne i przykre. ...

 • Rumii 22.05.2018

  Mobbing i wysilek ponad sile jak w każdej innej pracy!!! Dam wolne niedziele zle, polozcie się i.polezcie najlepiej. Ja pracuje na produkcji 6dni w tyg po 10godz. w święta i niedzielę i muszę bo za coś żyć trzeba. Daj pospolstwu palec pociągnie rękę.

 • ... 22.05.2018

  Szczera prawda, ale tutaj dochodzi jeszcze wiele wiele gorzkiej prawdy. Praca w polskim handlu to wyzysk człowieka przez człowieka, mobbing i nierówne traktowanie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.