28.07.2020/16:32

Pracownik Castoramy w Zielonej Górze zakażony koronawirusem. 60 osób na kwarantannie

U jednego z pracowników sieci marketów budowlanych potwierdzono dodatni wynik testu na obecność koronawirusa. Kilkadziesiąt osób, które miały z nim kontakt, trafiło na kwarantannę.

O sprawie napisała Gazeta Lubuska, a informację potwierdziła Katarzyna Wojciechowska z Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Sanepid pobrał już listę kontaktów, które miały kontakt z zakażonym i wysłał ich na kwarantannę. To obecnie 60 osób, zarówno pracowników sklepu, jak i innych osób.

Do sprawy odniosła się również Castorama, która poinformowała, że 17 lipca jeden z pracowników potwierdził pozytywny wynik na koronawirusa u osoby, z którą zamieszkuje w jednym gospodarstwie domowym. Od razu opuścił miejsce pracy i udał się na izolację. Później również u niego potwierdzono zakażenie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także