23.10.2019/09:45

Pralko suszarki: nowa usługa na stacjach benzynowych

Assay, niezależny fundusz inwestycyjny, chce w ciągu najbliższych 5 lat uruchomić usługę prania i suszenia odzieży na stacjach benzynowych i w miejscach obsługi podróżnych. W ramach projektu Break&Wash fundusz chce uruchomić 100 ogólnie dostępnych pralko suszarek.

Fundusz chce utworzyć oddziały w najistotniejszych punktach logistycznych w kraju i nawiązać współpracę z dużymi koncernami paliwowymi. Pierwsza pralko-suszarka została zainstalowana na stacji BP Promna-Kolonia.

Assay prowadzi rozmowy z firmami transportowymi, aby usługi Break&Wash były przez nich wykorzystywane wśród kierowców, jako benefit. Firmy mają kupować karty przedpłacone i rozdawać swoim pracownikom. Firma liczy na to, że z usługą będą zainteresowani pracodawcy, którzy mają obowiązek zapewnić czystą odzież roboczą dla zatrudnionych.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • moj nic 23.10.2019

    Tankujesz, lapiesz płyn do spryskiwaczy i idziesz do kasy, a tam ; 3 osoby przed toba w kolejce, ktoś kupuje 3 hotdogi, zapiekankę i wymysla sklad, ktoś kupuje jakiś dżem i łososia mrożonego, ktoś zamawia pralnie i nie wie jak z niej korzystać więc potrzebna asysta, nikt z powyższych nie tankował. spedzasz w kolejce wiecej czasu niz przy dystrybutorze. Tak oto wygladaja dzis stacje paliw. Trzeba korzystać z tych samoobsługowych, przy czym tych nie ma za wiele.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.