02.04.2020/10:39

Premie i pomoc finansowa dla pracowników Rossmanna 

Rossmann wypłaca pracownikom pieniądze z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Jednorazowa pomoc finansowa uzależniona jest od dochodu przypadającego na członka rodziny. Dodatkowo spółka wypłaci premie za pracę w szczególnych warunkach.

– Zarząd firmy Rossmann mając na względzie szczególne warunki w jakich przyszło obecnie pracować naszym pracownikom podjął decyzję o wypłaceniu z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych specjalnej, jednorazowej pomocy finansowej dla pracowników sklepów, magazynów i centrali – podał Rossmann.

Kwota pomocy finansowej zależy od sytuacji materialnej rodziny pracownika. W przypadku ponad 80 proc. pracowników będzie to 500 zł brutto, natomiast pozostałe osoby otrzymają 400 zł lub 300 zł - w zależności od dochodu na członka rodziny.

Za miesiąc pracy w szczególnych warunkach Rossmann wypłaci premie. W połowie marca zarząd postanowił wprowadzić dla pracowników sklepów dodatek w formie premii uznaniowej za pracę w szczególnych warunkach w dniach 16 marca – 15 kwietnia. Jego wysokość maksymalna wynosi 750 zł brutto i jest uzależniona od liczby przepracowanych w tym okresie godzin.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.