08.08.2020/10:14

Primark już teraz szykuje otwarcie kolejnego sklepu w Polsce. Wiadomo, gdzie powstanie!

Pierwszy sklep popularnej sieciówki otworzy się 20 sierpnia w warszawskiej Galerii Młociny, dokładnie o godzinie 10. Ale już od dawna sieć zapowiada, że sklepów będzie więcej. Kolejny powstanie w Poznaniu.

Primark reklamuje swoje sklepy hasłem „niesamowita moda w niesamowitych cenach”. Sieć już teraz zapowiedziała, że polskie ceny będą tak samo niskie, jak na pozostałych europejskich rynkach. W Warszawie sklep otworzy się już 20 sierpnia. Co prawda jego otwarcie zapowiadane było wcześniej, jednak planom operatora przeszkodziła pandemia.

Otwarcie sklepu w Poznaniu w obecnej sytuacji planowane jest na 2021 rok. Sieć otworzy swój obiekt w galerii handlowej Posnania. Salon będzie podobnej wielkości, jak warszawski – zajmie aż 3,5 tys. mkw. i dwa piętra. Już teraz sieć rekrutuje pracowników.
 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • tołdi 08.08.2020

    Po was spodziewałem się czegoś więcej niż poziomu brukowca, szukającego taniej sensacji. Przecież od dawna wiadomo było gdzie powstanie kolejny po Warszawie sklep tej sieci, sami o tym pisaliście już wcześniej. Clickbait i tyle.

  • Czytwlnik 08.08.2020

    Ale odkrycie... Może warto by poszukać nowych wiadomości?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także