27.01.2021/12:39

Problemy z wilgocią w domu lub samochodzie ? EcoVentis ma rozwiązanie

Wyjątkowa linia produktów do domu i auta, które skutecznie walczą z nadmiarem wilgoci. To domowe i samochodowe pochłaniacze wilgoci produkowane w Polsce, w których zastosowane zostały ekologiczne rozwiązania, ponadto produkty te są w 100% odnawialne. Marka EcoVentis jako jedyna w kategorii pochłaniaczy wilgoci posiada w ofercie produkty rozwiązujące problem z nadmiarem wilgoci zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Dane sprzedażowe za rok 2020 firmy MTM Industries, która jest właścicielem marki EcoVentis pokazują, że mimo trudnego dla wielu firm czasu pandemicznego, kategoria pochłaniaczy wilgoci odnotowała 40% wzrost sprzedaży. Produkty tej marki eksportowane są do 56 krajów na całym świecie. W Polsce dostępne są wyłącznie w sklepie internetowym Aroma Me - Czarujemy Świat Zapachem!

Okres jesienno-zimowy sprzyja długotrwałemu utrzymywaniu się wilgoci w pomieszczeniach. Na co dzień może to powodować np. zaduch, nieprzyjemny zapach czy ciemny nalot na fugach, może również skutkować zniszczeniem ścian czy podłóg, ale również sprzętów elektronicznych. 

Domowe skraplacze EcoVentis to niedrogi i prosty sposób, który na bieżąco rozwiązuje problem nadmiaru wilgoci w pomieszczeniach. Doskonale eliminują problem zaparowanych okien. W ofercie dostępne są estetycznie wykonany skraplacz z przetwarzalnego plastiku z wymiennymi wkładami oraz miękki i miły w dotyku, przeznaczony do wielokrotnego użytku, woreczek wypełniony silika żelem. Woreczek EcoVentis Car&Yacht to z kolei skuteczny sposób na zaparowane szyby w samochodzie, który wykonano z niebrudzącego się i wytrzymałego materiału wielorazowego użytku. Doskonale sprawdzi się nie tylko w samochodzie, ale i w camperze, na łodzi czy jachcie. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także