22.04.2016/09:21

Producent maszyn i linii produkcyjnych dla branży spożywczej chce zgody na przejęcie

Włoska firma KOSME S.r.l. zgłosił do Urzędu Ochrony Konkuencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad spółką System Logistics S.p.A. z Włoch.

Planowana koncentracja dokonywana będzie polegać na przejęciu przez KOSME S.r.l. z siedzibą w Mantova, Włochy kontroli nad System Logistics S.p.A. z siedzibą w Fiorano Modenese, Włochy. KOSME S.r.l. jest kontrolowana przez Krones AG z siedzibą w Neutraubling, Niemcy.

Spółki z Grupy Krones prowadzą działalność na skalę światową głównie w zakresie budowy i produkcji maszyn oraz linii produkcyjnych dla techniki przetwarzania, rozlewniczej i opakowaniowej, przeznaczonych dla przemysłu browarniczego i napojowego.

System Logistics S.p.A. i jej spółki zależne, tworzące grupę przejmowaną, prowadzi globalną działalność w zakresie inżynierii (konstrukcji), produkcji i sprzedaży systemów logistki magazynowej i sprzętu do wewnątrzzakładowego przemieszczania towarów, przeznaczonych dla magazynów, centrów dystrybucyjnych i produkcyjnych. System Logistics nie ma spółki zależnej ani oddziału na terytorium Polski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.