15.01.2020/16:18

Profesjonalny złodziej narzędziem w walce z... kradzieżami sklepowymi

Kradzieże sklepowe to codzienność. Kradną klienci, czasem kradnie też personel. Pewien przedsiębiorca z Wrocławia zatrudnia złodziei, by podpowiadali właścicielom sklepów, jak się bronić – informuje serwis money.pl.

Grzegorz Hawrylczak zapewnia, że zatrudnia prawdziwych, choć „nawróconych” złodziei, którzy na zlecenie właścicieli sklepów dokonują trzech prób – różnymi technikami – kradzieży towarów ze sklepu. Jeśli zostaną przyłapani przez ochronę, dodatkowo proponują łapówkę za wypuszczenie bez wzywania policji – relacjonuje serwis money.pl.

Inna usługa firmy polega na zatrudnieniu w sklepie podstawionego pracownika, który przez kilka tygodni sprawdza, czy pracownicy nie wynoszą towaru lub nie próbują innych form oszustwa, np. czy nie przeceniają pełnowartościowych towarów, by nabyć je po obniżonej cenie.

Jak zapewnia właściciel, usługa cieszy się rosnącą popularnością wśród detalistów z całej Polski, zamawiają ją zarówno wielkie sieci, jak i małe sklepy. W dobrych miesiącach firma realizuje podobno nawet do 200 zleceń.

Źródło: money.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.