06.11.2019/14:01

Przewodnik po handlu w Polsce 2019

Przewodnik to zestawienie informacji o wszystkich liczących się sieciach handlowych, hurtowych, drogeryjnych, aptecznych i stacjach paliw na polskim rynku, a także analizy, komentarze, prognozy, zestawienia, czy tak cenne w biznesie dane kontaktowe ... Sprawdź, jakie korzyści lektura "Przewodnika" może przynieść Tobie i Twojej Firmie.

 Kliknij, aby przejść do formularza zamówienia <<

"Przewodnik po handlu w Polsce 2019" to już ósma edycja publikacji przygotowywanej przez redakcje „Wiadomości Handlowych” i „Wiadomości Kosmetycznych” oraz portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. Znajdziecie w nim solidną porcję informacji o blisko 350 sieciach handlowych prowadzących placówki w 16 formatach detalicznych, niemal 130 e‑sklepach spożywczych i kosmetycznych, blisko 300 spółdzielniach prowadzących placówki handlowe, 40 sieciach stacji paliw, na których funkcjonują sklepy, a także spis 30 największych sieci aptek, 25 sieci drogeryjnych, blisko 800 hurtowni ogólnospożywczych oraz ponad 50 dystrybutorów i hurtowni kosmetycznych.

Wszystko to okraszone wnikliwymi analizami, komentarzami ekspertów i prognozami przygotowanymi przez naszych dziennikarzy, co jeszcze bardziej podnosi wartość Przewodnika. By dać możliwie pełny obraz rynku FMCG, powołujemy się na dane kilkunastu firm analitycznych. Choć pojawiają się pewne różnice w szacunkach dotyczących sytuacji branży (wynikają z odmiennych metodologii badań), to zdecydowaliśmy się zaprezentować wszystkie dane, do których dotarliśmy. W ten sposób powstało unikalne opracowanie – wieloaspektowa wizja rozwoju handlu w Polsce do 2030 roku.

Przewodnik to lektura obowiązkową dla wszystkich menadżerów związanych z handlem spożywczym i kosmetyczno‑chemicznym oraz dla dyrektorów handlowych czy pracowników działów marketingu firm producenckich i dystrybucyjnych. Życzymy owocnej lektury!

>> Kliknij i pobierz wersję demo "Przewodnika" (52 strony) <<

>> Przejdź do formularza zamówienia <<

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.