04.07.2018/15:41

Pyszne.pl wykorzysta flotę skuterów elektrycznych JedenŚlad

JedenŚlad – miejska sieć skuterów elektrycznych – rozpoczął 26 czerwca br. współpracę z Pyszne.pl. Firma została wyłącznym dostawcą skuterów elektrycznych, oferowanych przez platformę Pyszne.pl dla restauracji partnerskich.

Współpraca firmy JedenŚlad z Pyszne.pl obejmuje dostarczenie obrandowanych skuterów elektrycznych, z których każdy wyposażony jest w box dostawczy, jeden lub dwa pakiety baterii (każdy o zasięgu ok. 50 km), ładowarkę sieciową, kaski oraz pakiet serwisowy door-2-door. W pakiecie jest także skuter zastępczy, udostępniany w razie potrzeby.

Dzięki niskim kosztom eksploatacji (koszt przejechania 100 kilometrów to jedynie 1 zł) i pełnej opiece serwisowej użytkowanie skutera elektrycznego jest nawet do 60 proc. tańsze niż w przypadku jego spalinowego odpowiednika.

Jednoślady udostępniane przez firmę są w pełni zero-emisyjne. Są także bardzo ciche, co jest dodatkową zaletą przy nocnych czy porannych dostawach. Zaparkowanie skutera w zatłoczonym miejscu również nie stanowi problemu. Zostawić go można bowiem nawet na chodniku, zachowując odpowiednią przestrzeń dla przechodniów.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Greg 24.11.2018

    Interesuje mnie, czy ktoś w Polsce już korzysta z elektrycznych skuterów Askoll w dostawach? Byłem ostatnio w Wiedniu i na każdym rogu ten włoski skuter z kufrem na pizzę (chyba Dominos Pizza).

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.