24.02.2020/15:08

Radosław Małkiewicz, menedżer zespołu transport & logistics w PwC, prelegentem V Kongresu Mięsnego 2020

Na Kongresie Mięsnym 2020, który odbędzie się 27 lutego w Warszawie, Radosław Małkiewicz, menedżer zespołu transport & logistics w PwC, będzie mówił o tym, jak budować zaufanie do produktów żywnościowych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii cyfrowych w całym łańcuchu dostaw.

O różnych aspektach związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw Radosław Małkiewicz, menedżer zespołu transport & logistics w PwC, będzie mówił podczas swojej prezentacji "The Food Trust Programme, czyli jak budować zaufanie do produktów żywnościowych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii cyfrowych w całym łańcuchu dostaw" na V Kongresie Mięsnym 2020.

Głównym celem Kongresu Mięsnego jest dostarczenie uczestnikom, czyli przede wszystkim czołowym producentom i przetwórcom mięsa oraz przedstawicielom handlu, rzetelnej wiedzy na temat kondycji rynku, najważniejszych trendów, innowacji i perspektyw branży. Szczególny nacisk kładziemy na metody praktycznego wykorzystania informacji i analiz płynących z badań rynku i zachowań konsumentów. Chcemy podnosić poziom rozeznania biznesowego i wspierać menadżerów w drodze do sukcesu na trudnym rynku mięsa.

V Kongres Mięsny 2020 coraz bliżej!

O rynku mięsa i wędlin, a także o wyzwaniach dla branży będziemy dyskutować w gronie ekspertów 27 lutego

2020 roku w Sofitel Victoria w Warszawie

Kliknij i zarejestruj się już dziś!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.