26.08.2016/13:08

Rentowność sklepów spadnie przez zmiany w przepisach i ostrą konkurencję cenową

W jakiej kondycji są firmy z sektora handlowego, jaki wygląda poziom ich zadłużenia i czy obecna sytuacja na rynku, w tym wojna cenowo-promocyjna, przełożą się na problemy kolejnych sieci handlowych? O odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy eksperta z Krajowego Rejestru Długów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Alicja Kubiak Hurtum.pl 29.08.2016

    Dbanie o marże to nie tylko renegocjacje cen z dostawcami co jest niedostępne dla małych podmiotów, ale przede wszystkim wykorzystywanie e-commerce do tego aby zmniejszyć całkowite koszty procesu zakupowego. Dla właścicieli sklepów i lokali gastronomicznych dostępna jest już platforma hurtum.pl, która poprzez przeglądarkę internetową umożliwia dokonanie zakupów z dostawą bezpośrednio na adres prowadzonej działalności. Dzięki otwartemu charakterowi platformy możliwe jest porównanie cen i wybór najoptymalniejszej oferty (uzależnionej nie tylko do minimum logistycznego i miejsca dostawy). A czas zaoszczędzony na dojazd do hurtowni/producentów można poświęcić na poprawienie obsługi klientów detalicznych na miejscu czyli w sklepie/lokalu gastronomicznym. Zapraszam do rejestracji i sprawdzenia hurtum.pl

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.