19.05.2020/17:52

Restauratorzy z nadzieją patrzą w przyszłość

Po dwumiesięcznej przerwie, klienci znów mogą skorzystać z oferty restauracji czy kawiarni serwujących dania na miejscu. Restauratorzy czekają na powrót klientów – podaje serwis onet.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

Więcej na temat:

2 komentarze

  • Adaś 19.05.2020

    Do emin - umieralność 5% i więcej to jest wśród seniorów a oni i tak nie chodzą do restauracji i centów handlowych. Młodzi się nie boją wirusa, bardziej chodzi o kasę na wydawanie w restauracjach, niestety wiele osób ma teraz niższe wypłaty i wolą jechać na własnym gotowaniu

  • emin 19.05.2020

    W Warszawie: pustki na ulicach, pustki w centrach handlowych, pustki w otwartych jadlodajniach. Ludzie sa rozsadni. Umieralnosc 5% . Dopoki w Polsce bedzie codziennie po kilkaset nowych przypadkow zarazenia, dopoty... umiesz liczyc? licz na siebie. Lubuskie i Ustrzyki moga byc na luzie. Dobrze im tak ;) Pozdrowienia :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.