18.10.2018/09:23

Robert Krzak odchodzi z zarządu, ale nie żegna się z Piotrem i Pawłem

Robert Krzak, dotychczasowy wiceprezes w spółkach z grupy Piotra i Pawła, zrezygnował z zajmowanych funkcji w zarządach firm. Mimo to nie żegna się z firmą - nadal będzie poszukiwał inwestora dla sieci - wynika z informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Robert Krzak pracuje w Piotrze i Pawle od 2013 roku. Ze względu na zmiany w strukturze firmy, z końcem września odszedł z funkcji wiceprezesa zarządu w trzech spółkach z grupy Piotra i Pawła: Grupa Piotr i Paweł Sp. z o.o., Piotr i Paweł SA i Piotr i Paweł Detal.

W ostatnich miesiącach Robert Krzak zajmował się poszukiwaniem inwestora dla Piotra i Pawła. Pomimo formalnego odejścia z zarządów spółek, nadal będzie nadzorował ten proces.

Przypomnijmy, we wrześniu Piotr i Paweł sprzedał na rzecz sieci Biedronka 5 sklepów. Wartość transakcji nie została ujawniona.

Robert Krzak sprawował funkcję wiceprezesa zarządu Piotra i Pawła od marca 2018 r., wcześniej był członkiem rady nadzorczej w tej sieci. Prezes Forum Polskiego Handlu, organizacji zrzeszającej największe polskie sieci handlowe. Doświadczony menedżer, dawniej związany m.in. z Tradisem, Electroluksem oraz Makro Cash&Carry. Karierę w handlu zaczynał jako kupiec Julius MEINL AG, grupie w skład której wchodziły cztery austriackie sieci detaliczne: Julius Meinl, Brueder Kunz, PamPam i Renner.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Bercik 21.10.2018

  Szczury pierwsze uciekaja z tonacego statku....

 • RafalO 19.10.2018

  Robercie,3mam kciuki,pzdr R

 • Xxc11 18.10.2018

  Swoje napewno dostał!!!!!

 • Franek 18.10.2018

  Powtórka z rozrywki.

 • Zorro 18.10.2018

  Ewakuacja z Zarządów.

 • Observer 18.10.2018

  I ma rację. Po co chlapać sobie g... nazwisko??

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.