23.08.2018/11:25

Robert Rudnicki oficjalnie prezesem FC Pszczółka

Kandydatura Rudnickiego została uznana za najlepszą po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego ogłoszonego przez radę nadzorczą spółki. O tym, że Rudnicki pełni obowiązki prezesa pisaliśmy w portalu wiadomoscihandlowe.pl pod koniec lipca. Przypomnijmy, że poprzedni prezes Aleksander Batorski został odwołany.

- Chciałbym, aby Pszczółka stała się rozpoznawalną marką ogólnopolską. W ubiegłym roku uruchomiliśmy nowoczesną fabrykę, która pozwoliła wprowadzić na rynek nowe produkty, jak cukierki czekoladowe. Teraz musimy dotrzeć z naszymi wyrobami do jak największej liczby klientów. To duże wyzwanie, gdyż działamy na bardzo konkurencyjnym rynku. Ale jestem optymistą, bo mamy dobry produkt, a pomaga nam także fakt, że jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku ze 100 proc. polskim kapitałem. Dzisiaj klienci coraz bardziej zwracają uwagę na miejsce pochodzenia produktu, chcemy to wykorzystać – mówi Robert Rudnicki.

Rudnicki ma 20-letnie doświadczenie handlowe, zwłaszcza na rynku słodyczy. Tworzył i organizował działy sprzedaży oraz wprowadzał nowe produkty i marki. Pracował m.in. w firmach jak Hortex, Roshen, Gellwe. Z Pszczółką jest związany od 2017 roku jako członek zarządu. 23 lipca objął obowiązki prezesa.

Dotychczasowy prezes Aleksander Batorski został odwołany i rozstał się z Krajową Spółką Cukrową, w skład której wchodzi FC Pszczółka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.