04.06.2018/10:05

Rodzinny biznes otwiera się na franczyzę

Sieć sklepów Delikatesy M&L, która do niedawna rozwijała się w formacie własnym zachęca do współpracy niezależnych przedsiębiorców w oparciu o franczyzę.

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl w sieci, która składa się z 12 sklepów działa już jeden franczyzobiorca. Firma informuje, że kieruje ofertę współpracy do osób, które poszukują sprawdzonego pomysłu na własny biznes korzystając z mocnej pozycji marki.

Delikatesy M&L to firma rodzinna, której historia sięga 1991 roku. Pierwszy sklep pod tym szyldem został otwarty w Wesołej – Zielonej, a następnie w Sulejówku. Obecnie sieć sklepów rozwija się w aglomeracji warszawskiej.

Poza standardowymi, najpotrzebniejszymi produktami codziennego użycia na półkach sklepów Delikatesy M&L znajdują się produkty niezbędne do przyrządzenia wyszukanych potraw kuchni świata, m.in.: owoce morza, mięsa i ryby, egzotyczne przyprawy, orientalne dodatki oraz produkty BIO.

Firma współpracuje z lokalnymi producentami, którzy dostarczają pieczywo, wyroby garmażeryjne i wędliny.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.