14.11.2013/10:19

Rossmann ma już 800 sklepów

Drogeria numer 800 powstała przy ulicy Bohaterów Monte Casino w Sopocie. Nowy sklep o powierzchni ponad 300 mkw. znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, tuż obok znanego „Krzywego Domku” i zastąpił otwarty przed 19 laty, oddalony o 100 metrów mały sklep Rossmanna.

 – Nasze sklepy wpisały się już w krajobraz polskich miast, w tym także Sopotu, gdzie mamy świetną lokalizację w samym sercu kurortu – mówi Marek Maruszak, prezes Rossmann Polska. Rossmann Polska otwiera swoje placówki w całym kraju. Obecnie działa w 340 miastach. Firma stawia zarówno na duże aglomeracje, jak i na mniejsze, kilkunastotysięczne ośrodki. – Rozwój Rossmanna przebiega zgodnie z naszymi planami. W listopadzie otworzyliśmy osiemsetną drogerię, a do połowy grudnia, codziennie nasza firma będzie powiększała się o kolejny sklep. W roku 2014 utrzymamy szybkie tempo rozwoju. W styczniu 2015 r. powinniśmy świętować otwarcie 1000 placówki Rossmanna w Polsce – dodaje mówi Marek Maruszak.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.