17.01.2021/08:05

Rossmann rusza z akcją pomocową skierowaną do kobiet

Niemiecka sieć drogerii startuje z akcją konsumencką, w czasie której klienci sklepów będą mogli wesprzeć potrzebujące osoby. Pomoc zostanie skierowana m.in. do nastoletnich matek, kobiet dotkniętych przemocą domową, matek wychowujących niepełnosprawne dzieci, samotnych matek, dziewcząt z domów dziecka, które opuszczają placówki i wkraczają w dorosłość.
 

„W tym roku będziemy pomagać kobietom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Będzie to pomoc od kobiet, bo to one są głównie klientkami Rossmanna – dla kobiet. Pobijmy wspólnie rekord – zbierzmy więcej niż te 5 mln w ubiegłym roku!” – zachęca popularna sieć drogerii.

Akcja polega na tym, że klienci zbierają „pomocowe” punkty skanując kartę Klubu Rossmann podczas nawet najdrobniejszych, zakupów. Im częściej to zrobią, tym więcej punktów zgromadzą. Uskładaną przez siebie liczbę punktów na bieżąco można sprawdzać w aplikacji Rossmann PL, klikając w zakładkę „Profil”.

Pod koniec roku firma Rossmann zamieni te punkty na złote, a następnie pomoc o takiej wartości (finansowa i/lub rzeczowa w postaci dostępnych w drogeriach produktów) powędruje do placówek, które zamierza w tym roku obdarować. 

W tym roku po raz pierwszy Rossmann przekaże w ramach akcji wsparcie finansowe na konkretne projekty wybranych instytucji, oraz, tradycyjnie, pomoc w postaci wybranych przez same organizacje charytatywne produktów z asortymentu swoich drogerii np. środków czystości, podpasek czy pieluch. Każdej z zakwalifikowanych do „Pomagamy…” organizacji gwarantuje pomoc w wysokości co najmniej 5 tys. zł (lub odpowiednik tej sumy w produktach).
 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także