03.06.2020/15:59

Rusz swój e-commerce z Sage Symfonia – naucz się, jak zarabiać w sieci!

Ostatnie kilka miesięcy były prawdziwym polem walki dla światowej gospodarki. Nawet najwięksi giganci dotkliwie odczuli i jeszcze odczują skutki wciąż istniejącej pandemii. Polski rynek również przeżywa kryzys, firmy przewidują średni spadek przychodów nawet o ponad połowę (55%), a małe i średnie przedsiębiorstwa mają gigantyczne problemy z płynnością finansową. Duży wpływ mają także zachowania i nowe nawyki konsumentów, jak  m.in.: ograniczenie nabywania pewnych kategorii dóbr (np. kosmetyki, towary premium, itp.) lub tam gdzie to możliwe, dokonywanie zakupów w sieci.

.

Platforma edukacyjna Sage Symfonia – zobacz jak przenieść biznes do sieci

W dzisiejszych czasach firmy i przedsiębiorcy, aby móc przetrwać ten trudny okres, powinny jak najszybciej dostosować się do tych nowych warunków rynkowych. Jak? Odpowiedź i pomoc przychodzi od Sage Symfonia, lidera na rynku zintegrowanych systemów zarządzania księgowością oraz obszarem kadrowo-płacowym i sprzedażowym.

Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku – małych, średnich przedsiębiorców, a także dużych korporacji, została uruchomiona specjalna platforma edukacyjna „Rusz swój e-commerce”. Jest ona dostępna na stronie ruszecommerce.pl i ma pomóc w zrozumieniu, jak działa e-biznes, jak łatwo i efektywnie założyć własny e-sklep i co zrobić, by sprzedaż online przynosiła zyski.  Przy współpracy ze znanymi ekspertami z dziedziny e-commerce oraz IT przygotowany został cykl darmowych webinariów i materiałów, dzięki którym sprzedaż w sieci przestanie być wiedzą tajemną.

E-commerce w praktyce – zdobądź kompletną wiedzę!

„Rusz swój e-commerce” to program, którego uczestnicy dowiedzą się jak sprzedawać więcej i lepiej w Internecie. Przygotowany przez doświadczonych specjalistów kurs e-commerce, służy poszerzeniu kompetencji i przygotowaniu przedsiębiorców do przeniesienia biznesu do sieci. Cała platforma to 3 filary wiedzy, które stanowią:

  1. Cztery całkowicie darmowe webinaria, z najlepszymi ekspertami z branży (m.in. Ekomersiak.pl, BaseLinker). Dzięki nim uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę i dowiedzą się jak efektywnie założyć oraz prowadzić e-biznes.
  2. Darmowy e-book „Jak wybrać system magazynowy do e-commerce”, przygotowany przez Jarosława Żelińskiego, niezależnego eksperta wdrożeniowego z IT-Consulting, oraz specjalistów ds. e-commerce z Sage Symfonia. To rzetelne źródło wiedzy w pigułce, które pomoże Ci w zrozumieniu najważniejszych funkcjonalności systemów do planowania zasobów.
  3. Artykułów eksperckich z zakresu e-commerce. To w nich eksperci odpowiadają na pytania związane z prowadzaniem e-biznesu.

Jak rozkręcić e-commerce – pierwsze webinarium za nami.

21 maja odbyło się pierwsze z czterech spotkań online – „Jak założyć własny sklep internetowy”, które poprowadził Michał Pieprzak (autor bloga ekomersiak.pl). Poruszyliśmy w nim między innymi takie zagadnienia jak:

  • strategia: dlaczego jest tak istotna i sposoby wyróżnienia się na tle konkurencji,
  • proces uruchomienia własnego sklepu internetowego,
  • najczęściej popełniane błędy.   

Nagranie z tego webinarium znajdziecie tutaj - https://ruszecommerce.pl/webinar-1.html

Już wkrótce kolejne spotkania.  Najbliższe odbędzie się 4 czerwca, godz.11:00 „Jak zdobywać klientów w sklepie internetowym?”. W imieniu Sage Symfonia serdecznie zapraszamy do zapisów oraz odwiedzenia strony projektu: https://ruszecommerce.pl/webinar-2.html Ty też możesz ruszyć swój e-commerce razem z Sage Symfonia!
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.