16.06.2020/16:50

Rusz swój e-commerce z Sage Symfonia – naucz się, jak zarabiać w sieci! [zapisz się na webinar]

Ostatnie miesiące były prawdziwym polem walki dla światowej gospodarki. Nawet najwięksi giganci dotkliwie odczuli i jeszcze odczują skutki wciąż istniejącej pandemii. Polski rynek również przeżywa kryzys. Duży wpływ na tę sytuację mają zachowania i nowe nawyki konsumentów, m.in. dokonywanie zakupów w sieci.

.

Platforma edukacyjna Sage Symfonia – zobacz jak przenieść biznes do sieci

Przedsiębiorcy, aby przetrwać ten trudny okres, powinni jak najszybciej dostosować się do nowych warunków rynkowych. Pomoc przychodzi od Sage Symfonia, lidera na rynku zintegrowanych systemów zarządzania księgowością oraz obszarem kadrowo-płacowym i sprzedażowym.

E-commerce w praktyce – zdobądź kompletną wiedzę!

„Rusz swój e-commerce” to program, którego uczestnicy dowiedzą się jak sprzedawać więcej i lepiej w Internecie. Przygotowany przez doświadczonych specjalistów kurs e-commerce, służy poszerzeniu kompetencji i przygotowaniu przedsiębiorców do przeniesienia biznesu do sieci. Cała platforma dostępna na stronie ruszecommerce.pl to 3 filary wiedzy, które stanowią:

  1. Cztery bezpłatne webinaria z najlepszymi ekspertami z branży (m.in. Ekomersiak.pl, BaseLinker).
  2. Darmowy e-book „Jak wybrać system magazynowy do e-commerce” przygotowany przez Jarosława Żelińskiego, niezależnego eksperta wdrożeniowego z IT-Consulting, oraz specjalistów ds. e-commerce z Sage Symfonia.
  3. Artykuły eksperckie z zakresu e-commerce. To w nich eksperci odpowiadają na pytania związane z prowadzaniem e-biznesu.

Jak zdobywać klientów – za nami drugie webinarium

4 czerwca odbyło się  drugie spotkanie online – „Jak zdobywać klientów w sklepie internetowym?”, które poprowadził Michał Pieprzak (autor bloga Ekomersiak.pl). Rozmawialiśmy m.in. o:

  • kluczowych obszarach rozwoju sprzedaży w sklepie internetowym
  • jak pozyskać wartościowy ruch i generować sprzedaż
  • najczęściej popełnianych błędach

Nagranie z tego webinarium jest dostępne tutaj - https://ruszecommerce.pl/webinar-2.html

Już 18 czerwca o godz. 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie pt. „E-commerce to sztuka integracji”. W imieniu Sage Symfonia serdecznie zapraszamy do zapisów oraz odwiedzenia strony projektu: https://ruszecommerce.pl/webinar-3.html Ty też możesz ruszyć swój e-commerce razem z Sage Symfonia!
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.