17.10.2016/12:39

Rusza kampania promocyjna wołowiny QMP

Podstawą każdego dobrego sklepu są produkty wysokiej jakości. Klienci chętniej odwiedzają i wracają do miejsc, gdzie oferowane jest mięso z pewnego i sprawdzonego źródła.

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego opracowało innowacyjny system produkcji wołowiny wysokiej jakości Quality Meat Program (QMP). We współpracy z farmerami, zakładami mięsnymi oraz światowymi ekspertami w zakresie produkcji mięsa wołowego powstał system, którego standardy gwarantują wyjątkowo kruchą, delikatną i soczystą wołowinę. Standardy Systemu QMP precyzyjnie regulują każdy etap produkcji mięsa i wymagają certyfikacji każdego ogniwa łańcucha produkcji dlatego konsument ma pewność, że sięga po bezpieczny produkt najwyższej jakości.

Aby wypromować doskonałą wołowinę QMP Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego organizuje obecnie kampanię wsparcia sprzedaży w sklepach detalicznych. Program Promocji Wołowiny QMP stanowi idealną okazję dla właścicieli sklepów i sieci na uzyskanie darmowego wsparcia marketingowego w postaci bezpłatnych materiałów reklamowych, materiałów szkoleniowych, degustacji i reklamy w lokalnych mediach i Internecie.

Promocja certyfikowanej wołowiny QMP w punkcie sprzedaży to doskonały pomysł na zwiększenie zysków oraz pozyskanie nowych klientów, którzy podążają za trendem zdrowego, dietetycznego odżywania. Wołowina QMP to produkt bez antybiotyków, hormonów i GMO. Dzięki znakowi QMP na etykiecie klienci mogą rozpoznać produkt o wysokiej i gwarantowanej jakości.

Program Promocji Wołowiny QMP jest skierowany do sklepów, które stawiają na wysoką jakość sprzedawanego produktu.

Szczegół na temat uczestnictwa w kampanii znajdują się na:  www.qmpbeef.eu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.