09.07.2019/09:00

Ruszył Port Kopytkowo ze stacją paliw BP. Gigantyczny port drogowy robi wrażenie

Ruszył Port Kopytkowo, czyli potężny port drogowy z szeroką ofertą udogodnień dla kierowców aut ciężarowych i osobowych. W ramach kompleksu będzie działała stacja paliw BP.

Oprócz stacji BP w Kopytkowie znajduje się m.in. parking na 250 tirów, cztery stanowiska myjni dla tirów, stanowisko do ładowania elektrycznego, hotel, lekarz, a nawet spa.

Krzysztof Kozłowski, dyrektor sieci stacji partnerskich w BP Polska pogratulował partnerowi BP otwarcia „tak wspaniałego obiektu - stacji Partnerskiej BP w Kopytkowie”. - Już na etapie projektowania rozmach i innowacyjność stacji bardzo mi zaimponowała. Obiekt, unikalny w skali kraju, odznacza się nowoczesnym podejściem do obsługi podróżnych – skomentował Krzysztof Kozłowski.

Obecnie sieć BP w Polsce liczy ponad 550 stacji paliw, w tym ponad 240 stacji partnerskich i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.