30.10.2019/11:19

Ruszyła pierwsza Biedronka w Niedrzwicy Dużej

Biedronka uruchomiła swój pierwszy sklep w Niedrzwicy Dużej o powierzchni 750 mkw. Obok placówki znajduje się parking z 87 miejscami postojowymi.

Pierwsza w Niedrzwicy Dużej Biedronka to wzorcowy sklep tej sieci. Przypominają o tym nie tylko przeszklona witryna i fasada w eleganckim, antracytowym kolorze, ale i nowoczesne wnętrze. Sklep został zaprojektowany wedle tzw. layoutu 2.0. Oznacza to, że placówka będzie miała wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi.

Do tego dochodzi kwestia ekologii: w chłodziarkach i lodówkach zastosowano przyjazne środowisku gazy, jak naturalny CO2 i oświetlenie LED.

Sklep przy ul. Lubelskiej 61A jest przestronny – jego sala sprzedaży liczy ponad 750 mkw. W placówce zamontowano 5 kas, a zatrudnienie znalazło w niej 15 osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.