09.04.2020/12:15

Rząd rozważa zmianę limitu klientów w sklepach i godzin dla seniorów! [NASZ NEWS]

Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wiadomoscihandlowe.pl, premier Mateusz Morawiecki obiecał w czwartek przedstawicielom biznesu, że rozważy zmianę limitu klientów w sklepach. Ewentualne korekty przepisów, jeśli zostaną wprowadzone, miałyby zacząć obowiązywać dopiero po Wielkanocy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Ja9999 12.04.2020

  Chyba ktoś nie wie jak korzystać z mózgu. Godziny priorytetowe są optymalne dla wszystkich. Jak zrobią 7-9 tylko dla 65+ to wiele firm od rana się nie otworzy wcale albo zrobi tylko zamówienia od firm. Rano towar potrzebują ludzie którzy jadę do pracy, każdemu ciężko, po co to jeszcze utrudniać ? Żeby ubić tych którzy jakoś się jeszcze utrzymali ?

 • nn8 10.04.2020

  Rano zakupy powinni mieć możliwość robić ludzie pracujący, a nie emeryci.
  Jeżeli mają wprowadzić godziny od 7 do 9 to już lepiej zostawić tak jak jest.
  Nie wiem jaki jest sens w ciągłym zmienianiu tych obostrzeń - to tylko większe zamieszanie dla sklepów.
  Liczba klientów na m2 spowoduję kolejki w małych sklepach osiedlowych - tam teraz można rano szybko i sprawnie zrobić zakupy.
  Powinno zostać w takiej formie jak obecnie obowiązuję to czasu całkowitego zniesienia restrykcji.

 • hej 10.04.2020

  czyli na sklep 2000 m2 może wejść 100 osób - to może od razu znieść ograniczenia liczby osób i po kłopocie. To już prawie impreza masowa

 • pracownik sklepu 09.04.2020

  Seniorów obsługiwać poza kolejnością?

 • klient 09.04.2020

  Dwie głupie zmiany! Zaostrzają wszystko,a pozwolą dyskontom/zagranicznym sklepom/ i marketom na zwiększenie liczy klientów w jednym miejscu , w jednym czasie. A do lasu wejść -zakaz. Podobnie z godzinami dla seniorów. To gdzie ludzie rano ,idąc do pracy kupią pieczywo i inne produkty na śniadanie? Wystarczy zalecić ,że seniorzy obsługiwani są poza kolejnością i nie trzeba zmieniać jednej głupiej decyzji na kolejną głupią!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.