03.04.2020/09:04

Rządowe ograniczenia dotyczące działania sklepów dezorganizują pracę handlu

Wprowadzone przez rząd ograniczenia – m.in. ograniczenie liczby klientów jednocześnie przebywających w sklepie, godziny dla seniorów i restrykcje sanitarne – znacznie komplikują pracę sklepów. Branża ma poważny problem z realizacją obostrzeń – alarmuje Renata Juszkiewicz z POHiD w rozmowie z serwisem gazeta.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Jarek 67 08.04.2020

    To po coś tam lazł skoro wiedziałeś , że od 10-12 tylko seniorzy ? A jeśli chodzi o pozostałe nakazy i zakazy to wprowadzone są w całej Europie i Ameryce , a tam już PIS nie rządzi . . Zawsze się znajdzie taka stękająca pierdoła jak ty i będzie zrzędzić . Jako dziecko wychowane na TVN-ie masz po prostu nasrane we łbie .

  • Marcin5 04.04.2020

    Godziny dla seniorów zostały wprowadzone po pisowsku - szybko, bez zastanowienia i po to aby osiągnąć efekt propagandowy a nie dać ludziom realną korzyść. Typowe działanie pisu. Byłem dzisiaj odebrać sprzęt RTV w punkcie odbioru po 10.00 i mimo, że nie było żadnych (!!!!!!!!!!!!!!!!!) Klientów to towaru mi nie wydano a więc w ogóle zrezygnowałem z realizacji zamówienia. Co za głupota, w pierwszych dniach podobno Pis wprowadził też w godzinach 10-12 zakaz obsługi Klientów poniżej 65 lat na stacjach paliwowych. Ale Pis nie myśli racjonalnie, jedyny cel tej partii to utrzymanie władzy za wszelką cenę i nie licząc się z nikim i z niczym. Pomijam, już chaos we wprowadzaniu licznych zmian, zakazów, nakazów, straszeniu ludzi grzywnami - robią to różni pisowcy i nie jest to usystematyzowane, przejrzyste i łatwo dostępne.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.