06.05.2019/13:18

Centrum handlowe Plaza Rzeszów zostanie przebudowane

W maju rozpocznie się kolejna przebudowa centrum handlowego Plaza Rzeszów. Potrwa ona do jesieni i zakończy się otwarciem nowego salonu CCC. W międzyczasie wdrożone zostanie lepsze połączenie obiektu z sąsiednim hipermarketem E.Leclerc oraz otwarta zostanie m.in. nowa drogeria Hebe.

Rzeszowska Plaza już dwa lata temu przeszła gruntowną przebudowę i modernizację przestrzeni handlowo-usługowej. W porównaniu z tamtymi zmianami, te dopiero zaplanowane będą "kosmetyczne".

- W najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy budowie nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E.Leclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium naszego Centrum Handlowego i stworzy jeden duży obiekt handlowy – komentuje Richard Keen, dyrektor zarządzający w KeenProperty Management, firmie będącej zarządcą rzeszowskiej Plazy.

Budowa łącznika rozpocznie się na początku maja i potrwa do sierpnia 2019 r. Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców. - Pod koniec 2018 roku podpisaliśmy pięcioletnią umowę z siecią drogerii Hebe – mówi cytowany w komunikacie Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Hebe zajmie powierzchnię 310 mkw. na parterze, w przestrzeni, która zostanie przearanżowana w nowy, znacznie wygodniejszy dla klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem E.Leclerc. W tym miejscu otwarta zostanie także nowa kawiarnia, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw. – zaznacza Radosław Jamrozik.

Podpisana została także nowa umowa z siecią salonów obuwniczych CCC. Umowa dotyczy relokacji salonu CCC z pierwszego piętra na parter i dwukrotnego powiększenia jego powierzchni z 430 mkw do 907 mkw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.