20.02.2019/14:29

Selgros poszerza asortyment o produkty w technologii smart home

Już od poniedziałku 11 lutego klienci 18 hurtowni Selgros w Polsce mogą kupić w sklepach sieci produkty SmartDGM, czyli rozwiązania technologiczne dla inteligentnego domu (smart home).

– W naszym kraju nadal istnieje przeświadczenie, że urządzenia smart home to luksus dostępny tylko dla najbogatszych. Dzięki prostocie obsługi najnowsza technologia może znaleźć się w każdym domu. W Stanach Zjednoczonych już ponad 1/3 gospodarstw domowych korzysta z rozwiązań smart – mówi Krystian Zieliński, doradca zarządu DGM Distribution. 

- Nasze produkty można znaleźć w coraz większej liczbie sklepów, a to jeszcze nie koniec. Już teraz jesteśmy w trakcie rozmów z innymi sieciami handlowymi – dodaje Krystian Zieliński.

W ofercie można znaleźć inteligentne gniazdka, listwy, włączniki światła, żarówki, czujniki ruchu, czujniki otwarcia, syrenę alarmową, kamery oraz inteligentny pilot czy videodzwonek. Wszystkie urządzenia łączą się ze sobą przez sieć Wi-Fi, zarządzać nimi można z poziomu aplikacji wprost ze swojego smartfona, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Abb 20.02.2019

    A kiedy w końcu ruszą z budową hali w Bydgoszczy? Mieli w zeszłym roku ruszyć..

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.