15.03.2020/00:44

Sephora zamyka do odwołania wszystkie perfumerie

Sieć Sephora poinformowała, że zamyka do odwołania wszystkie swoje perfumerie. Zakupy można robić przez sklep internetowy sephora.pl

Sieć perfumerii Sephora ogłosiła dziś, że zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów wszystkie jej perfumerie w centrach handlowych są zamknięte do odwołania. „W trosce o zdrowie klientów i pracowników zdecydowaliśmy się zamknąć również perfumerie stacjonarne zlokalizowane poza centrami handlowymi” – poinformowała Sephora.

Zakupy można robić przez sklep internetowy Sephora.pl. Z firmą można kontaktować się przez dział obsługi klienta. „Dołożymy wszelkich starań, aby Wasze zamówienia dostarczać bez zakłóceń. Jednocześnie zachęcamy Was, abyście wykorzystali ten najbliższy czas, by zadbać o siebie oraz o swoich najbliższych. Bądźcie zdrowi i bezpieczni. #zostanwdomu” – tak kończy się komunikat opublikowany w mediach społecznościowych.

Sephora jest obecna na polskim rynku od 1999 roku, posiada 94 perfumerie w największych miastach Polski. Jest częścią koncernu LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, wiodącej na świecie grupy dóbr luksusowych.

Od dziś obowiązuje w Polsce stan zagrożenia epidemiologicznego związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19. W związku z tym wprowadzonych zostało szereg ograniczeń, które mają ograniczyć przemieszczanie się i skupianie ludzi w jednym miejscu. M.in. obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, zamknięte zostają galerie handlowe, oprócz działających w nich sklepów spożywczych, aptek, drogerii i pralni. Poza galeriami ograniczenie handlu nie obowiązuje.

Rozporządzenie ministra zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego  http://dziennikustaw.gov.pl/D2020000043301.pdf

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ewa 24.11.2020

    Zakupy można zrobić przez internet. Ale ja jestem zainteresowana nową wodą gdzie mam sprawdzić zapach. To nie jest dobre rozwiązanie. Szczególnie w okresie zbliżających się świąt że nie wspomnę o Mikołaju 6 grudnia.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.