11.05.2020/18:03

Sieć Aldi zbiera środki na wsparcie walki z koronawirusem

Sieć sklepów Aldi startuje z ogólnopolską akcją charytatywną „Doceniam, dziękuję!”, której celem jest wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • fabio 22.05.2020

    też mam alergię na "żebranie przy kasie" czy jak kto woli, wciskania mi tego, czego nie chcę/nie potrzebuję. I nie dotyczy do tylko Aldiego, ale każdej placówki handlowej. Póki nie skończy się ten cyrk, zakupy w aldi odpuszczam. Idę do sąsiedniego Lidla z kasami samoobsługowymi, gdzie nikt mi nie zawraca d... głupotami.

  • klient 21.05.2020

    był normalny sklep, zaczyna się robić druga sieciowa stacja paliw, gdzie nie można wejść i zatankować paliwa bez litanii pytań o chęć kupna kawy, hot doga czy inne badziewia. W Aldi jest podobnie - tandetne naklejki... Tylko kasjerek i kasjerów szkoda, którzy muszą wciskać ten badziew klientom.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.