11.05.2020/18:03

Sieć Aldi zbiera środki na wsparcie walki z koronawirusem

Sieć sklepów Aldi startuje z ogólnopolską akcją charytatywną „Doceniam, dziękuję!”, której celem jest wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.

W akcję zaangażowali się najwybitniejsi polscy ilustratorzy, rysownicy, którzy zaprojektowali autorskie naklejki będące hołdem dla cichych bohaterów dnia codziennego. Naklejki z ich projektami od 12 maja trafią do wszystkich sklepów sieci, a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na walkę z koronawirusem. Akcja prowadzona jest we współpracy z Fundacją Siepomaga.

Po rozpoczęciu akcji klienci będą mogli kupić specjalne naklejki, które są symbolem wdzięczności i solidarności z „cichymi bohaterami”. Każda z 9 naklejek została zaprojektowana przez znanych artystów – ilustratorów i twórców komiksów.

Akcja ma charakter charytatywny. Całkowity dochód ze sprzedaży naklejek zostanie przekazany na zbiórkę dotyczącą walki z COVID-19, zorganizowaną na stronie Fundacji Siepomaga na rzecz potrzebujących placówek i zakup niezbędnego wyposażenia.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • fabio 22.05.2020

    też mam alergię na "żebranie przy kasie" czy jak kto woli, wciskania mi tego, czego nie chcę/nie potrzebuję. I nie dotyczy do tylko Aldiego, ale każdej placówki handlowej. Póki nie skończy się ten cyrk, zakupy w aldi odpuszczam. Idę do sąsiedniego Lidla z kasami samoobsługowymi, gdzie nikt mi nie zawraca d... głupotami.

  • klient 21.05.2020

    był normalny sklep, zaczyna się robić druga sieciowa stacja paliw, gdzie nie można wejść i zatankować paliwa bez litanii pytań o chęć kupna kawy, hot doga czy inne badziewia. W Aldi jest podobnie - tandetne naklejki... Tylko kasjerek i kasjerów szkoda, którzy muszą wciskać ten badziew klientom.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.