01.07.2020/11:07

Sieć dyskontów odzieżowych Pepco ma już 2000 sklepów

Sieć Pepco obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Mimo pandemii koronawirusa dyskont odzieżowy nie zawiesił inwestycji. Najnowsza placówka, nr 2000 została uruchomiona w miejscowości Makarska – największym kurorcie w Chorwacji. Oddział operacyjny sieci Chorwacja-Słowenia liczy tym samym 100 placówek.

Pepco to jedna z największych sieci detalicznych w Europie Środkowo-Wschodniej spoza sektora FMCG. Oferuje odzież dla całej rodziny, artykuły wyposażenia wnętrz i zabawki. „Jesteśmy najpopularniejszym w Polsce detalistą oferującym odzież dla dzieci i jednym z czołowych dostawców artykułów dekoracyjnych” – reklamuje się firma w mediach społecznościowych.

Pepco działa w 11 krajach naszego regionu. Sieć zatrudnia blisko 20 tys. pracowników, w tym ponad 600 osób w centrali w Poznaniu i 500 w centrach dystrybucyjnych. Obsługuje ponad 18 mln klientów miesięcznie. W minionych latach sieć otwierała średnio ok. 300 nowych placówek rocznie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.