21.04.2016/13:59

Sieć Frac rozwija asortyment w zróżnicowanych cenach (video)

- Komponując ofertę nie można zapominać o produktach dla osób mniej zamożnych. I droższe, i tańsze wędliny powinny mieć taką jakość i smak, by klienci po nie wracali – podkreślił podczas Kongresu Mięsnego 2016 Jacek Kałkun, zastępca dyrektora handlowego w delikatesach Frac w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl.

Kałkun stwierdził, że stoisko mięsne jest magnesem przywiązującym klientów do placówki. – Szczególnie w tym dziale produkty w tym dziale powinny być świeże, bezpieczne i smaczne – przekonywał. Argumentował, że mięso z własnego rozbioru – a takie właśnie oferuje Frac – jest wysokiej jakości, świetnie obrobione i ma pewną świeżość. – Dbamy o zachowanie atrakcyjnych cen, by klienci ze skromniejszym portfelem też mogli się u nas zaopatrywać. W przypadku wędlin staramy się tak komponować ofertę, by mieć produkty z różnych segmentów cenowych. W każdym przypadku powinny być one takiej jakości i o takim smaku, by klienci po nie wracali – mówił portalowi wiadomoscihandlowe.pl Jacek Kałkun.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • XXXIV 02.05.2019

    Nie interesuje mnie tzw. ogólnikowe ,,lanie wody'', że oferują różne, smaczne mięsa. Ja chciałam zobaczyć, jakie produkty oferuje ta firma (wygląd tych produktów). A zwłaszcza produkty do sprzątania łazienki.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.