01.06.2017/19:25

Sieć Jawa otworzyła trzy nowe drogerie. W planach kolejne sklepy

Na przełomie kwietnia i maja 2017 r., zgodnie z realizowaną strategią rozwoju sieci, zostały otwarte trzy nowe Drogerie Jawa w: Żninie (ul. Mickiewicza 4), Orzeszu (ul. Rynek 2) i Włocławku (ul. Kaliska 7).

Nowe, firmowe Drogerie Jawa w Żninie (186 mkw.) i Włocławku (170 mkw.) znajdują się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Do grona franczyzowych, zintegrowanych Drogerii Jawa dołączyła Drogeria w Orzeszu (woj. śląskie) – to pierwsza zintegrowana Drogeria w tym województwie.

Zgodnie ze strategią rozwoju sieci, w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych Drogerii Jawa. Plany na 2017 rok to otwarcie w sumie 24. nowych własnych drogerii. W tym roku ruszy więc kolejnych 19 otwarć. 

Obecnie sieć Drogerii Jawa tworzą 104. drogerie prowadzone w różnych modelach biznesowych, w tym 29 placówek własnych. Sieć Drogerii Jawa rozwija się głównie w północno-wschodniej i centralnej Polsce. Najliczniejszą sieć sklepów Jawa ma na terenie województw: kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.