02.03.2017/15:07

Sieć KiK chce mieć w Polsce nawet 650 sklepów

Na polskim rynku działa obecnie ok. 150 sklepów sieci KiK, w których firma oferuje asortyment, obejmujący, m.in. odzież, biżuterię, dodatki, słodycze, zabawki, akcesoria dekoracyjne i użytkowe oraz tekstylia dla domu. W 2017 r. operator chce uruchomić 50 kolejnych placówek i zamknąć rok liczbą 200 punktów handlowych.

W ciągu pięciu lat obecności na polskim rynku firma uruchomiła ponad 150 sklepów w całym kraju. W samym 2017 roku ma zostać otwartych kolejnych 50 sklepów, a docelowo w całej Polsce ma ich funkcjonować aż 650. Placówki KiK powstają głównie w galeriach i parkach handlowych, na dużych osiedlach oraz deptakach.

Marka KiK kieruje swoją ofertę głównie do rodzin z dziećmi, kładąc nacisk na cenę, regularne rabaty i promocje oraz komfort kupujących.

Firma KiK Textil to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.