11.12.2018/09:37

Sieć KiK otworzy w grudniu aż 18 nowych sklepów

Na liście grudniowych planów sieci KiK znalazło się aż 18 nowych otwarć. To część zapowiadanej i realizowanej przez firmę strategii rozwoju marki w Polsce. Operator zapewnia, że osiągnięcie liczby 250 sklepów w 2018 roku zostanie zrealizowane, nawet z nawiązką.

Pośród miast, w których znajdą się nowe placówki z produktami tekstylnymi i akcesoriami sieci KiK są m.in. Gliwice, Koronowo, Koszalin, Łomża, Lidzbark, Ostrowiec Świętokrzyski, Siedlce i Piotrków Trybunalski. Sklepy sieci pojawiają się w centrach handlowych, retail parkach, ale także przy uczęszczanych deptakach czy głównych ulicach miast.

Jak podkreśla szef sieci KiK firma nie boi się spiętrzenia otwarć sklepów w krótkim odcinku czasu. – Duże doświadczenie, które mamy pomaga nam ze spokojem podchodzić do kilku otwarć jednego dnia i nawet kilkunastu w ciągu tak krótkiego miesiąca jakim jest grudzień – komentuje Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci sklepów KiK.

KiK Textil to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.