17.11.2016/12:11

Sieć Livio otworzyła swój 2000. sklep

W łódzkim oddziale LD Holding S.A. został otwarty 300. sklep pod szyldem Livio. To zarazem dwutysięczna placówka tej sieci w Polsce.

Znajdujący się w miejscowości Kruszewiec k. Opoczna sklep w formacie TOP to już czwarta placówka państwa Barbary i Stanisława Stępniów z logo Livio. 160 mkw. nowocześnie wyposażonej powierzchni sprzedaży oferuje klientom ponad 7 tys. pozycji asortymentowych. Bogato zaopatrzone zostały działy nabiałowy, warzywny i alkoholowy. Klienci sklepu na miejscu mogą nabyć również mięsa i wędliny pochodzące z prowadzonego przez właścicieli obiektu Zakładu Przetwórstwa Mięsnego ZPM Stępień.

Livio rozwija się także na Pomorzu. W Gdyni przy ul. Gryfa Pomorskiego 56  ruszył kolejny sklep w formacie Livio Market.  Należąca do Wojciecha Szewsa  placówka liczy 80 mkw. powierzchni sprzedaży i oferuje klientom ok. 2000 pozycji asortymentowych.  Zlokalizowany na Osiedlu Fikakowo sklep oferuje klientom szeroki wybór alkoholi, produktów spożywczych, artykułów chemicznych i kosmetycznych. To druga placówka Wojciecha Szewsa pod szyldem Livio.

Przypomnijmy, na koniec czerwca br. pod szyldami Livio oraz Sieć 34 działało łącznie 1860 sklepów. Deklarowane w sierpniu plany Grupy Kapitałowej Specjał mówiły o dobiciu do granicy 2200 sklepów na koniec bieżącego roku.

Gdy w 2013 roku GK Specjał zdecydowała się przejąć spółkę LD Holding po upadłości poprzedniego właściciela – Rabatu Service – była ona operatorem 1300 sklepów pod trzema szyldami: Livio, Sieć 34 i eLDe. Ten ostatni został już wygaszony.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.