11.08.2020/10:31

Sieć Pepco otwiera 100. sklep w krajach nadbałtyckich

Ekspansja sieci Pepco na Litwie, Łotwie i Estonii ruszyła 1 grudnia 2017 r. wtedy została tam otwarta pierwsza placówka dyskontera. Po trzech latach operator otworzył tam swój sklep nr 100.

W ostatni piątek sieć Pepco otworzyła jednocześnie trzy nowe sklepy w krajach nadbałtyckich, tym samym operator ma już na Litwie, Łotwie i Estonii 102 placówki handlowe.

Podobnie jak w Polsce dyskonter rozwija na wspomnianych rynkach nowy koncept sklepu. Placówki są otwierane nie tylko w miastach o populacji przekraczającej ponad 10 000 mieszkańców, ale także miejscowościach zamieszkiwanych przez ok. 4000 ludzi. Firma zapewnia, że nawet przy tak niewielkiej liczbie klientów jest w stanie z sukcesem utrzymać własne sklepy.  To przełoży się na przyspieszenie dalszej ekspansji sieci na wspomnianych rynkach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także