26.02.2020/09:54

Sieć Polomarket błyskawicznie wdrożyła nowy system informatyczny

Grupa Polomarket pracuje już w nowym systemie SAP HR wspierającym zarządzanie kadrami i płacami. Szybkie wdrożenie trwające niecałe 9 miesięcy wspierała firma GAVDI.

Wdrożenie systemu SAP HR jest częścią trwającej cyfrowej transformacji Grupy Polomarket. W grudniu 2019 r. sieć sfinalizowała zakup licencji, a w styczniu br. rozpoczęła wdrażanie systemu SAP S/4 HANA for Retail. Rozwiązanie to, dedykowane ściśle branży retail, jest uznawane za najnowocześniejszy i najlepszy na świecie standard systemu dla dużych firm.

Warto podkreślić, że Polomarket będzie pierwszą siecią FMCG w Polsce z tak dużą ilością wdrożonych modułów SAP.

Grupa Polomarket to obecnie ponad 280 supermarketów działających na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Firma zatrudnia aktualnie ponad 6300 osób. 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pracownik 28.02.2020

    Polomarket w Łomnicy Dolny Śląsk kierownik sklepu niedba o pracowników żle się odnosi do klientów bród na sali sprzedaży zgniłe warzywa owoce brak cen ten market razem z kierowniczką to beznadzieja syf na parkingu kolejki nikt nie rraguje na to co się w tym markecie dzieje.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.